Pradžia » Vibratoriai

Rodoma 1–12 iš 73

Pulsuojantis vibratorius su klitoriniu stimuliatoriumi

45,00 
Jis ne tik vibruoja bet ir antgalis sukasi ir keičia kriptį + klitorinis stimuliatorius

Mini klitorinis stimuliatorius

34,00 
Mažo dydžio uždisdeda ant dvieju pirštų, patogesniam naudojimui

Šylantis vibratorius kiškutis naujiems pojučiams

39,00 
Ar kada bandėte, kad jis šyltu? Maksimaliai suteiks tikroviškumo pojūtį

Delninis klitorinis stimuliatorius kelionėms ir ne tik

20,00 
Pasiimkite ji visur su savimi, neužema daug vietos vandieniui atsparus

G taško vibratorius Chloe

55,00 
G taško vibratorius Chloe suteikiantis dvigubą malonumą

Kūno masažuoklis Klaus

55,00 
Maloniems pojūčiams skirtas masažuoklis Klaus.
  • Mums svarbus Jūsų privatumas.
  • Diskretiška pakuotė.
  • Jokių įmonės logotipų, pavadinimų.
  • Niekas nesužinos ka nusipirkote.

Vibratoriai

Vibratoriai kas tai?

tai vienas populiariausių sekso žaisliukų, kuris gali būti naudojamas ir masturbacijai vienumoje, ir lytinio akto metu. Šiandien vibratorių pasirinkimas yra tikrai labai didelis: jie gaminami iš įvairių medžiagų, skiriasi savo funkcionalumu ir suteikiamais pojūčiais. Renkantis tinkamiausią vibratorių pirmiausia vertėtų atsižvelgti į jo tipą – gali būti skirti vaginaliniam arba analiniam įsiskverbimui, klitorio stimuliacijai, ir t.t. Žemiau aptarsime pagrindinius vibratorių tipus – ši informacija tikrai padės išsirinkti tinkamiausią sekso žaisliuką.

Klasikiniai vibratoriai

Klasikiniai vibratoriai yra skirti vaginalinei stimuliacijai. Tai – tiesūs ir lygūs sekso žaisliukai, kurie įprastai yra maždaug 15-20 cm ilgio. Klasikinius vibratorius taip pat galima naudoti įvairių erogeninių zonų stimuliacijai.

Vibratoriai „kiškutis“

Vibratoriai „kiškučiai“ šiuo metu yra vieni populiariausių. Tokį pavadinimą šis vibratorius gavo dėl savo formos – jis turi papildomą atšaką klitorio stimuliavimui.  Vibratorius „kiškutis“ padeda patirti dvigubą malonumą, tad nieko keisto, kad šio tipo vibratoriai pasirenkami taip dažnai.

Vibratorius poroms

Poroms yra skirti U formos vibratoriai: viena šio sekso žaisliuko dalis yra skirta G taško ir partnerio penio stimuliacijai, o kita – klitorio stimuliavimui, todėl sueities metu abu partneriai gali patirti dar daugiau malonumo.

G taško vibratorius

Šio tipo vibratoriai yra skirti G taško orgazmui. G taško vibratoriai išsiskiria lenkta ir tvirta galvute, kuri įprastai yra didesnė nei kitų vibratorių. G taško vibratorių pasirinkimas yra itin gausus: galima rinktis iš daugybės vibratorių formų ir tekstūrų.

Tikroviškas vibratorius

Taip pat galima rinktis ir tokius vibratorius, kurie labai primena vyro penį. Gamyboje naudojamos specialios technologijos užtikrina, kad vibratoriaus tekstūra bus labai panaši į žmogaus odą.

Vibruojantis kiaušinėlis

Nedidelis, ovalo formos vibratorius yra skirtas vaginaliniam bei erogeninių zonų stimuliavimui. Įprastai šio tipo vibratoriai turi kelias vibravimo programas, todėl jie gali padėti patirti didžiulį malonumą.

Klitorinis vibratorius

Kaip ir sako pats pavadinimas, šio tipo vibratoriai yra skirti klitorinei stimuliacijai, tačiau jie taip pat gali būti naudojami ir įvairių erogeninių zonų masažui.

Magic Wand

Magic Wand sekso žaisliukai yra skirti išorinei stimuliacijai, tačiau jie taip pat padeda pasiekti klitorinį orgazmą. Šie sekso žaislai įprastai yra maždaug 17-35 cm ilgio ir turintys ergonomišką rankeną (Magic Wand intymūs žaisliukai įprastai yra įkraunami).

Išorinis vibratorius

Išoriniai vibratoriai yra pritaikyti įvairių erogeninių zonų bei klitorio stimuliacijai. Įprastai tokio tipo daikčiukai yra labai nedideli ir veikiantys labai tyliai. Išorinių vibratorių asortimentas yra labai platus – galite rinktis iš gausybės formų, dydžių ir spalvų.

Analinis vibratorius

Analiniai vibratoriai yra mažesni už vaginalinius. Prekyboje siūlomų analinių vibratorių skersmuo dažniausiai siekia 1-3,5 cm, jie yra skirti stimuliuoti jautrias išangės nervų galūnėles. Kai kurie analiniai žaislai taip pat turi lenktą galvutę, kuri yra skirta prostatos masažui.

Kokiais vibratoriais prekiaujate?

Vibratorių didėlis pasirinkimas, prekiaujame G taško , klitoriniais, analiniais ir kitais vibratoriais. Tikrai išsirinksite Jūms tinkamą.

Prekes siunčiate nemokamai ir dviguba pakuote??

Prekes gausite NEMOKAMAI. Viska supakuojame taip, kad niekas nesuprastu ka nupirkote. konfidencialumas Mums svarbus

1️⃣Kaip greitai pristatote prekes?

Dažniausiai pristatymas trunka 1-2 darbo dienas

2️⃣Kokie vibratoriai populiariausi?

Populiariausi kiškučiai, jie pamalonins dvigubai ❤️

3️⃣Ar ant pakuotės yra nurodyta iš kokios parduotuvės prekės?

Jokių pavadinimų ir logotipų. Niekas neitars kas yra siuntoje